O Kancelarii

Jak powstała kancelaria?

Kancelaria TAX-LEX to realizacja wizji zawodowych dotyczących połączenia obszarów ekonomii, rachunkowości, doradztwa i prawa. Wykorzystania zdobytego doświadczenia i wiedzy.

tax lex o nas kobieta ubrana na zolto tarcza
biuro rachunkowe warszawa sylwia pinkiewicz

Dlaczego kancelaria?

Z wykształcenia jestem ekonomistką, menadżerką i prawniczką.

Z natury - perfekcjonistką. Jako osoba zarządzająca spółkami kapitałowymi bądź członek rad nadzorczych współpracowałam z wieloma warszawskimi biurami rachunkowymi i nigdy nie byłam z tej współpracy zadowolona.

Zawsze pozostawało wrażenie, że to jedynie usługa, a nie wsparcie.

Zwykle rola biura rachunkowego ogranicza się do prowadzenia ksiąg rachunkowych w najbardziej uproszczony sposób oraz wyliczania zobowiązań podatkowych. Dlatego podjęłam decyzję o stworzeniu nietypowego biura rachunkowego, innego niż wszystkie, które znam. Tak powstała Kancelaria TAX-LEX. To tu realizuję swoją pasję – łączę doświadczenie i wiedzę z wielu dziedzin aby wspierać, doradzać i motywować. Uważam, że budowanie trwałych relacji i wzajemne zaufanie to podstawa dobrej współpracy.

Wierzę, że warto obsługiwać węższe grono Klientów konkurując jakością świadczonych usług, zaangażowaniem oraz oferując wsparcie w wielu obszarach działalności.

Nasz zespół tworzą ludzie, dla których praca jest życiową pasją. To eksperci stale poszerzający swoją wiedzę.

Podpis Sylwii Pinkiewicz
tax lex o nas 12 lat sukcesywnej pracy grafika
kontakt@tax-lex.eu 608 123 354 Warszawa