tax lex sukurs grafika waga

Doradztwo prawne i podatkowe

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych prowadzących pełną księgowość. Planujemy i zarządzamy obciążeniami podatkowymi. Oferujemy pomoc w doborze optymalnej pod względem bezpieczeństwa formy prowadzenia działalności, z uwzględnieniem kwestii odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki. Przeprowadzamy przekształcenia jednoosobowych działalności gospodarczych w bezpieczniejsze i bardziej korzystne finansowo formy prawne.

Wsparcie w wielu obszarach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa zapewnia naszym Klientom maksymalny komfort działalności i możliwość koncentracji na sprawach najistotniejszych. Zapewniamy pomoc i wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz stosowanie niestandardowych rozwiązań. Właściwe zrozumienie potrzeb i oczekiwań osób zarządzających firmą to klucz do sukcesu.

tax lex sukurs opcje plik lupa

Zarządzanie płynnością i windykacja należności

W ramach podstawowych czynności związanych z zarządzaniem płynnością finansową przygotowujemy zestawienia i informacje dotyczące struktury należności i zobowiązań (wiekowanie), monitorujemy rozrachunki, sporządzamy noty odsetkowe, a także przygotowujemy pełną dokumentację umożliwiającą dochodzenie roszczeń w drodze postępowań sądowych.

kontakt@tax-lex.eu 608 123 354 Warszawa